פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190


ההשקעות שלנו מתחלקות למעשה לשתיים. יש את ההשקעות הנזילות שהן בדרך כלל קרנות נאמנות, תעודות סל, פקדונות שונים וכדומה ויש את השקעות אשר מיועדות לטווח הארוך - אלו הן קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי חיים וכדומה. ההשקעות הללו מנוהלות בדרך כלל על ידי גופים מוסדיים כמו חברות ביטוח, בנקים או בתי השקעות אשר התפקיד שלהם הוא לייצר את התשואה על אותו הכסף. הם גובים בתמורה דמי ניהול. לרוב רובם של הגופים הללו ישנם גם מגוון של מסלולים כמו קרנות נאמנות, קופות גמל, תעודות סל ועוד כאשר קופות הגמל הם אלו שמהווים למעשה הזרוע המרכזית בכספים המנוהלים.

פתיחת קופות גמל – מה זה בעצם אומר
כאשר אנחנו מפקידים את הכספים שלנו בקופות גמל אנחנו למעשה מוסרים אותם לידי חברות הביטוח השונות ומצפים מהם שהם ינהלו עבורנו את ההשקעות שלנו באופן הכי רווחי עבורנו מצד אחד תוך מניעת סיכונים מצד שני. מה שאומר – ניהול חכם ושקול של צוות המכיר את העבודה וידע איך וכיצד יש לעשות את הדבר באופן הכי נכון והכי בטוח.

פתיחת קופות גמל  - מי ינהל עבורנו את קופות הגמל?
כאשר אנחנו באים לבחור את חברת הביטוח שהיא זו שתנהל עבורנו את קופות הגמל עלינו לבדוק וללמוד היטב את השוק. יש כאלה שיבדקו רק את הנושא של גובה דמי הניהול ויבקשו לבחור אך ורק בחברה הגובה מהם את דמי הניהול הנמוכים ביותר. אז נכון שכולנו כצרכנים נבונים רוצים לשלם כמה שפחות וליהנות מכמה שיותר. כלומר שיפרישו לנו את המינימום על מנת שהכספים שיישארו לנו בקופה יהיו בסכומים מקסימליים. אז האמת שזהו שיקול נכון אך לא רק זה מה שאמור להוביל אותנו בדרך להחלטה. פתיחת קופות גמל דורש מחברת הביטוח עוד כמה תנאים ואם חברת הביטוח לא תעמוד בהם הרי שכל ההשקעה שלנו תעמוד בסיכון ומי יודע מה יישאר לנו ממנה אם בכלל.
 
 

פתיחת קופת גמל
רבים בוחרים לפתוח קופת גמל בחברה או בית השקעות גדול ומוכר.

כדי לדעת היכן להפקיד את הכספים שלנו וכיצד לנהל אותם – הטוב ביותר הוא להיוועץ באנשי מקצוע המכירים היטב את כל הנושא של הביטוחים השונים ושל פתיחת קופת גמל בכלל.  

מתחבטים בנושא של פתיחת קופות גמל? רוצים לבדוק את הנושא של פתיחת קופת גמל בכלל, פתיחת קופת גמל במגדל או בהראל או בכל חברת ביטוח אחרת? פנו אל מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים. לאחר הייעוץ שלנו אתם תהיו הרבה יותר חכמים. כי רק איש מקצוע עם ניסיון עשיר בתחום ידע לכוון אתכם לכיוונים הכי נכונים והכי בטוחים עבורכם.

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז