סוכן ביטוח פנסיוני


לאחרונה חוקק חוק חדש המחייב את כל העובדים בישראל גם אלו העובדים כעצמאיים במסגרת של עוסקים פטורים – להפריש כספים לקרן פנסיה. עד היום ידענו כי חובה זו מוטלת בעיקר על שכירים אשר המעסיקים שלהם הם אלו שלמעשה מפרישים את הכספים הללו עבורם. אך כאמור כיום – החוק שונה ועל כן רבים הם העובדים העצמאיים בשוק העבודה המחפשים אחר סוכן ביטוח פנסיוני על מנת שיוכלו לקבל אצלו את הייעוץ המלא ואת המידע בדבר חוק הפנסיה הרלוונטית לגביהם.

סוכן ביטוח פנסיוני – כדי להכין את כספי הפנסיה ליום פקודה
כאשר אנחנו מחפשים סוכן ביטוח פנסיוני אנחנו למעשה אמורים לבחון כמה וכמה נתונים על מנת שהבחירה שלנו תהיה חכמה ואנחנו נהנה בסופו של דבר מפנסיה הכי רווחית והכי משתלמת עבורנו.

סוכן ביטוח או יועץ פנסיוני?
כאן אנחנו מגיעים אל שאלת השאלות. האם כדאי לפנות אל סוכן פנסיוני העובד מול קופות פנסיה של חברות מוכרות וספציפיות או שמא עדיף לפנות אל יועץ פנסיה בכדי לקבל אצלו את הייעוץ המלא עם המידע המפורט על אודות כל חברה הקיימת בשוק בהתחשב בתנאי הפנסיה שהיא מעניקה. הבעיה שיועץ ביטוח , אינו מורשה לפתוח לעמית תוכניות גמל או פנסיה , וכל תפקידו מסתכם בייעוץ בלבד! 
לכן חייבים למצוא סוכן ביטוח פנסיוני שילווה אתכם לאורך שנות עבודתכם , עד לפרישתכם לגימלאות. 

כי בחירה בחברת ביטוח אינה בחירה שניתן לעשות אותה ללא מחשבה. מדובר בכספים שלנו ובעתיד שלנו ואם נבחר שלא בחכמה אנחנו עשויים למצוא את עצמנו משלמים סכומי כסף גבוהים עבור דמי ניהול או עמלות שונות  שחברת הביטוח תגבה ובעצם תרוויח אותם על חשבוננו. מה שתותיר את קופת הפנסיה שלנו דלילה למדי.
 

מגוון פתרונות פיננסיים פנסיונים – מתכנן פנסיוני שיעשה סדר
אם אתם מתחבטים בין חברות הביטוח השונות ולא ממש יודעים היכן הכי כדאי והכי מומלץ לבטח את כספי הפנסיה, פנו אל מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים. במגוון פתרונות פיננסיים תקבלו את כל המידע המלא על חברות הביטוח הרלוונטיות השונות.
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז