ייעוץ פנסיוני במרכז


כאשר אנחנו אומרים ייעוץ פנסיוני במרכז – למה בעצם אנחנו מתכוונים? למעשה המקצוע של היועץ הפנסיוני הינו מקביל לתפקידו של סוכן הביטוח. היועץ הפנסיוני מגיע אלינו מעולם הפנסיה והוא ממליץ לנו על דרכי הפעולה בתחום הביטוחים. זוהי למעשה ההגדרה למושג ייעוץ פנסיוני.

ייעוץ פנסיוני במרכז – מה התפקיד שלו בפועל?
היועץ הפנסיוני מגיע אל הלקוח ממקום נקי מכל אינטרס. הוא ימליץ ללקוח על המוצר שיהיה הכי מתאים והכי משתלם עבורו. הוא לא עובד מול חברת ביטוח כלשהי והוא אינו מחויב לאף אחד בהתקשרות חוזית. מסיבה זו אין לו כל אינטרס אישי בעת אשר בו הוא בא להעניק את הייעוץ הפנסיוני ללקוח. ברור אם כך שהטוב ביותר עבור כל אחד הוא לפנות אל יועץ פנסיוני בעת הבחירה בפנסיה המתאימה או בביטוח המתאים כי רק כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את הייעוץ הכי מתאים והכי נכון עבורנו.

ייעוץ פנסיוני במרכז מול משווק פנסיוני – מה ההבדל?
כולנו מכירים את סוכני הביטוח המוכרים לנו אף הם את הביטוחים השונים. אז מה למעשה ההבדל בין סוכן הביטוח המכונה גם משווק פנסיוני לבין היועץ הפנסיוני? כאן חשוב מאוד לעמוד על ההבדלים, כי ההבדלים ביניהם הם גדולים ומשמעותיים.

המשווק הפנסיוני עובד בדרך כלל עם התקשרות חוזית והסכמים מול חברות ביטוח שונות והוא למעשה מחויב להם. מה שגורם לכך שלא תמיד הוא ימכור ללקוח את הביטוח הנכון והמתאים לו. הוא ידאג גם לאינטרסים האישיים שלו כמו התגמולים והעמלות אשר מצפים לו מבר לפינה לאחר מכירת הפוליסה הספציפית אשר אותה הוא שואף למכור ללקוח. 

ברור אם כך שמדובר כאן בעצם בסוג של שוחד כאשר המשווק הפנסיוני או סוכן הביטוח בשמו השני - ינסה לשכנע את הלקוח לרכוש פוליסה מסוימת בגלל הרווחים אשר אותם הוא ירוויח בעקבות העסקה.
 

ייעוץ פנסיוני בירושלים, ייעוץ פנסיוני בחיפה, ייעוץ פנסיוני בדרום – מי זה שיעניק לנו את הייעוץ?
אז גם אם מדובר בתושבי המרכז וגם אם אלו תושבי ירושלים או אפילו תושבי הדרום. כולם למשה יכולים לפנות אל היועץ הפנסיוני – גבאי אלפרד. מדובר באיש מקצוע המגיע אלינו מעולם הביטוחים והפנסיה והוא מכיר היטב את כל סוגי הביטוחים ואת כל הנישות החבויות בכל אחת מהן. הוא ישמח לייעץ לכל אחד בכל מקום בארץ בדבר הביטוח והפנסיה הכי מתאימה לו זאת כדי למקסם את הרווחים ולסייע לנו ללכת על הנכון והטוב ביותר עבורנו.

ייעוץ פנסיוני במרכז, ייעוץ פנסיוני בירושלים, ייעוץ פנסיוני בחיפה, ייעוץ פנסיוני בדרום - זה רק מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים. לאחר ייעוץ וליווי של אלפי לקוחות הוא ידע להמליץ לכם על הטוב ביתר עבורכם. זקוקים לקבלת ייעוץ פנסיוני? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון. הכסף שלכם יעשה עבורכם הרבה יותר!
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז