יועץ  פנסיוני במרכז


לפני שנספר לכם על יועץ פנסיוני נעמוד תחילה על ההבדלים שבין המשווק הפנסיוני לבין היועץ הפנסיוני. המשווק הפנסיוני מוכר לנו גם בכינוי סוכן ביטוח. רבים הם הטועים ומבלבלים בין שני אנשי המקצוע כאשר ההבדל ביניהם הוא גדול. 

יועץ פנסיוני במרכז זהו איש מקצוע המעניק לנו ייעוץ (שימו לב למילה – ייעוץ, לא שיווק...יש הבדל גדול בין שני המושגים!)) בכל מה שקשור בנושא של ביטוחים ורכישה של פוליסות שונות. המשווק הפנסיוני לעומת זאת עובד עם חברות מסוימות כאשר הוא למעשה מחויב להם. מה שאומר שהמחויבות שיש לו מול אותן חברות וההתקשרות החוזית שלו מולם מחייב אותו למכור ללקוחות שלו את הפוליסות שלהם.

כך שלא תמיד הוא באמת ימכור ללקוח את הפוליסה אשר אליה הוא באמת זקוק ובמקרים רבים הלקוח ייפול עם פוליסה לא מתאימה אשר אותה דחף לו המשווק הפנסיוני בגלל האינטרסים האישיים שלו והתגמולים המצפים לו מחברת הביטוח אתה הוא עובד

יועץ פנסיוני במרכז - תופר את הביטוח ללקוח ולא את הלקוח לביטוח
יועץ פנסיוני במרכז - שם את הלקוח במרכז כאשר אנחנו מגיעים אל היועץ הפנסיוני אנחנו נקבל אצלו את הפוליסה הכי מתאימה לנו ולצרכים שלנו. לפני הכול ינסה יועץ פנסיוני במרכז ללמוד אותנו הלקוח. הוא יכיר אותנו על כל הצרכים שלנו על ההיסטוריה שלנו ועל סגנון החיים הייחודי שלנו. כל הפרטים הללו יסייעו לו להמליץ לנו על סוג הביטוח שיוכל להתאים בדיוק לנו. 

הצעת הביטוח אותה נקבל על ידי יועץ פנסיוני בת"א תהיה הצעת ביטוח הכי מתאימה והכי אטרקטיבית עבורנו היות והפוליסה הזו מבוססת על הצרכים המדויקים שלנו בהתאם לאורח החיים שלנו. הוא לא ימליץ לנו על פוליסה רק בגלל התגמולים או האחוזים הממתינים לו מעבר לפינה. יהיה זה נטו הפוליסה המתאימה לנו. מסיבה זו תמיד כדאי לדייק ולפנות אל יועץ פנסיוני בצפון או יועץ פנסיוני בתל אביב כאשר המטרה היא לקבל את הייעוץ הכי אישי והכי מתאים.
 
 

מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים – היועץ הפנסיוני שלך
גבאי אלפרד - יועץ פנסיוני בתל אביב הוא הכתובת לייעוץ פנסיוני. כבעל ניסיון עשיר ביותר בתחום לאחר ליווי של אלפי עמיתים בכל התחומים הקשורים לביטוח הפנסיוני וביטוחי בריאות, ביטוחי מנהלים וקופות גמל מסוגל מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים להציע את הליווי המושלם בכל מה שקשור לייעוץ הפנסיוני.

מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים מציע בין היתר את הליווי המלא של לקוחות בפרישה מעבודה כאשר התכנון הנכון והמוקדם עשוי להוזיל את ההוצאות מצד הלקוח ואף להעניק לו יתרונות במיסוי. כמו כן מתמקד בטיפול באובדן כושר עבודה כאשר הוא יכול לפעול מול הגופים השונים למען טובת הלקוח.

זקוקים לשירות של יועץ פנסיוני בצפון? יועץ פנסיוני בת"א? הגעתם בדיוק אל הכתובת הנכונה. אתם תיהנו משירות מושלם ומכיסוי הכי משתלם עבורכם. 
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז