יועץ  ביטוח


קיים הבדל מהותי בין אנשי המקצוע  - סוכני הביטוח ויועצי הביטוח. למרות שמי שאינו ממש מבין בתחום יחשוב כי מדובר על אותו תחום בדיוק – חשוב לדעת כי ישנם הבדלים מהותיים בין שני נותני השירות הללו. ננסה במאמר שלפנינו להגדיר מחדש מהו סוכן ביטוח ומי הוא יועץ ביטוח ונלמד למה למעשה עדיף לנו לפנות דווקא אל יועץ ביטוח.

יועץ ביטוח – קווים לדמותו
יועץ הביטוח שהוא גם יועץ פיננסי הינו איש מקצוע המכיר היטב את כל עולם הביטוח ואת כל האפשרויות הקיימות בתחום הביטוח. הוא עובד מול כל חברות הביטוח בשווה כלומר אין לו הסכמים מיוחדים עם אי אלו מהם והוא אינו מחויב לאף אחת מהן. הוא רואה מולו את הלקוח ותופר לו את הביטוח המתאים לו.

איך עובד יועץ ביטוח?
יועץ הביטוח הוא למעשה יועץ השקעות פרטי. הוא יראה את הלקוח מולו וינסה ללמוד מה הם למעשה הצרכים שלו. הוא יעשה זאת באופן יסודי על ידי שהוא יתחקה אחר ההיסטוריה של הלקוח שלו ואחר סגנון החיים שלו ועל פי זה ילמד להכיר לעומק את הלקוח העומד מולו. אחרי שתהיה לו תמונה ברורה לגבי מצבו האישי והמשפחתי של הלקוח כמו גם הצרכים הספציפיים שלו הוא יוכל להמליץ לו על הפוליסה הכי מתאימה עבורו, הפוליסה שאכן תהיה יעילה עבורו
 
 

אז מה זה סוכן ביטוח – לא אותו הדבר?
אז נכון שגם סוכן הביטוח מוכר לנו פוליסות ביטוח. אך ההבדל בין שניהם הוא גדול. סוכן הביטוח מכונה גם משווק ביטוח. הוא עובד בדרך כלל מטעם חברות ביטוח שונות ולמעשה הוא הסוכן שלהם כאשר על כל פוליסה אותו הוא מוכר הוא מקבל תגמולים או עמלות שונות. כך שהוא אמור למכור פוליסות ולא ממש משנה אם הן תהיינה מתאימות ללקוח או לא.

ברור שבמקרים רבים יהיה סוכן הביטוח לא מספיק אובייקטיבי והוא ינסה לשדך ללקוחות שלו פוליסות שלא ממש נחוצות לו רק משום שהוא רואה את התגמולים הקורצים לו מעבר לפינה. על כן – בבואנו לרכוש פוליסת ביטוח עלינו לזכור כי הפוליסה חייבת להיות מותאמת לצרכים שלנו והיות ולא תמיד אנחנו כאזרחים מודעים למה שבאמת יהיה טוב עבורנו – מוטב כי נפנה אל יועץ השקעות פרטי או אל יועץ פיננסי שילמד את הצרכים שלנו ויבדוק היטב מהי הפוליסה שתהיה יעילה עבורנו ומאיזו חברת ביטוח כדאי לנו לרכוש אותה ורק לאחר שעברנו את התהליך אצל יועץ פיננסי אישי נהיה חכמים יותר ונבחר את הביטוח הנכון לנו.

מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים - יועץ פיננסי אישי
גבאי אלפרד - יועץ ביטוח ישמח ללוות אתכם בדרך להחלטה. מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים ליווה ומלווה לקוחות רבים בכל התחומים של ייעוץ פנסיוני, ביטוחי בריאות שונים, קופות גמל, ביטוחי מנהלים וכל מה שכרוך בנושא. הניסיון העשיר בתחום יוביל גם אתכם להחלטות נבונות וחכמות עבורכם. 
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז