הפרשות לקרן פנסיה


גם מי שלא רוצה לחשוב על העתיד ודוחק את הדאגה למצבו הכלכלי והפיזי מודע לכך כי גיל הפנסיה יגיע בין אם הוא ירצה ובין אם לא וחשוב לתכנן את השאיפות ואת הרצונות לפחות מבחינת התכנון של החיסכון הפנסיוני. האמת היא שכאשר אנחנו מתחילים לחשוב על כך כל אחד יראה את העתיד שלו במבט מעט שונה. לכל אחד שאיפות משלו, רצונות, צרכים ובדיוק לשם ניתן לפנות למגוון פיתרונות פיננסים ופנסיונים. מדובר על קרנות פנסיה בהתאמה אישית.

מנהלים את תיק הפנסיה בהתאם לטעמו של הלקוח
עד היום נוהלו תיקי הפנסיה לא באופן קבוצתי אלא במסגרת סוכניות הסדר, ולא היה ניתן לבחור את הסוכן אך כיום זה מתנהל אחרת. כיום יכול כל מבוטח לקבוע מה ואיך ינוהל תיק הפנסיה שלו בהתאם למצבו האישי, רמת הסיכון המועדפת עליו כמו גם בהתאם לגילו של המבוטח. למעשה בארצות הברית המהלך הזה כבר הפך מזמן לשיטת ניהול כאשר כל תנאי החיסכון מותאמים לרצונם ולמצבם של המבוטחים.

תוכניות מותאמות אישית – רק כך הכסף יעשה יותר
קיימים מספר מסלולי השקעה לפי העדפות אישיות ורמת הסיכון בה בוחר הלקוח. המסלולים אמורים להשתנות ולהיות מותאמים לרצונות ולהתפתחות בתחום האישי והמשפחתי. לדוגמא עמית רווק הינו בעל צרכים שונים מעמית נשוי ובעל משפחה.
 

מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים – מורה נבוכים
הסתבכתם עם כל העניין של הפרשות לקרן פנסיה? מתקשים להחליט באיזה חברה לבחור, או שמא יש עוד אפשרויות אטרקטיביות ? פנו אל מגוון פיתרונות פיננסים ופנסיונים - יעשה לכם סדר בכל העניינים ויסייע לכם לבחור באופציה הכי מתאימה והכי משתלמת עבורכם. אתם לא צריכים לנסות להתמודד לבד בנושאים מורכבים שכאלה כאשר יש לכם איש מקצוע מנוסה שליווה אלפי מבוטחים ומכיר היטב את כל סוגי הביטוחים הקיימים. רק הוא ידע להמליץ לכם על המסלול הכי נכון, הכי רווחי והכי בטוח עבורכם. 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז