הלוואות מקופות גמל 


כאשר אנחנו זקוקים להלוואה מידית אנחנו לא תמיד מצליחים לשמור על שיקול הדעת ולחשוב גם על נושא ההחזר. ההחזר שעשוי להתפרס לפעמים על פני שנים ארוכות ולנגוס מהמשכורת החודשית נתחים נכבדים. רק לאחר שאנחנו נכנסים לשגרה של החזר החוב אנחנו מגלים עד כמה ההלוואה שלקחנו לא הייתה חכמה כלל.

אנחנו כאן כדי להציע לכם רעיון אחר. הלוואה מקופת גמל! 
הלוואה מקופת גמל או הלוואה מקרן פנסיה או מקרן השתלמות זוהי הלוואה נוחה ומשתלמת במיוחד. היות והכספים ממילא מונחים כרגע ללא שימוש ותמורת שיעבוד של אותם הכספים אנחנו נקבל את ההלוואה. ברור שאנחנו חייבים להיות אחראים ולהחזיר את ההלוואה היות ואם נתרשל בכך אנחנו הראשונים שנפסיד מזה, כי כספי גמל שלנו ישועבדו ואנחנו לא נקבל אותם. ניתן לומר כי הלוואה מן הסוג הזה היא הלוואה אשר אותה אנחנו נוטלים מעצמנו. 

למה אנשים זקוקים היום להלוואות יותר מתמיד?
בעקבות השחיקה בשכר והעלייה ביוקר המחייה מוצאים את עצמם אנשים רבים מתקשים לעמוד בהוצאות השוטפות. על כן יש כאלו הממהרים לשבור חסכונות ולממש פיקדונות ואחר כך מתקדמים גם לבקשת הלוואות בנקאיות וגם חוץ בנקאיות ובעקבות זה השליטה על הכסף פשוט נעלמת! חשוב ללמוד איך להתנהל באופן נכון גם כאשר המצב הכלכלי לחוץ. כך לדוגמא נטילת הלוואה מקופת גמל יכולה להיות הרבה יותר נוחה וגם פחות פוגעת בכיס בהשוואה מהלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות.
 
 

הלוואה מקופת גמל – הלוואה יותר משתלמת – למה?
רבים הם האנשים שאינם מודעים לאפשרות ליהנות מההלוואה הזו שהיא ממקור הרבה יותר משתלם ונוח. בהלוואה מקופת הגמל או מקרן ההשתלמות הם ייהנו ממגוון יתרונות שעושות את ההלוואות מן הסוג הזה להלוואות הטובות והמשתלמות ביותר. נמצא כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אכן גילו כי נכון הדבר לפנות אל מנהלי קופות הגמל השונות ופשוט להזמין אצלם את ההלוואות.
 
היתרונות:
  1. ריבית אטרקטיבית.
  2. הליך פשוט של קבלת הלוואה ללא צורך בערבים.
  3. ניתן להמשיך להפריש כספים לקופת הגמל במהלך תקופת ההלוואה ועדיין ליהנות מהטבות מס.
  4. המשך קבלת תשואה מלאה על מלוא כספי קופת הגמל / השתלמות.
 
הלואות מאנשים לאנשים p2p, 
ישנו סוג נוסף של הלוואות - הלואות מאנשים לאנשים p2p. מדובר בכספים שאנשים לא זקוקים להם ככסף נזיל באותה תקופה ועל כן הם מפקידים אותם בידיה של חברה המציעה הלוואות לאנשים תמורת ריבת אטרקטיבית. כך כל הצדדים מרוויחים. הלווים נהנים מהלוואה בתנאים נוחים והמלווים נהנים מהכנסה פאסיבית עבור הכספים שלהם שיכלו לשכב באותה עת מתחת למזרון ולא לעשות כלום. רוצים לקבל מידע נוסף אודות הלוואה קרן השתלמות או קופת גמל? פנו אל מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים. הכתובת שלכם לכל שאלה בנושא ההלוואות.
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז