ביטוח דירה


רבים תוהים מדוע אנחנו בעצם זקוקים לביטוח בריאות פרטי. האם אנחנו לא יכולים להסתפק בביטוח הרגיל? האם לא די בכספים הרבים שאנחנו מפרישים בכל חודש עבור קופות החולים דרך הביטוח הלאומי?  התשובה היא לא! ישנם עוד הרבה מרכיבים חשובים אשר להם אין כיסוי כיום כאשר אנחנו באים דרך קופת החולים. 
 
הסיבות העיקריות אשר בגללן מומלץ מאוד לרכוש ביטוח בריאות פרטי הן ארבע.
 1. תרופות –
  ישנן הרבה מאוד תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות. בכל שנה יוצאות לשוק הרבה תרופות חדשות כאשר הסל המתעדכן אף הוא בכל שנה לא עומד כלל ביחס לכל אותם חידושים בתחום. מה שאומר יותר ויותר תרופות שאינן זוכות להיכנס לסל. פעמים רבות מדובר בתרופות שהן מצילות חיים ממש וכאשר החולה זקוק להם הוא או בני משפחתו מוצאים את עצמם מוציאים הון ומוכרים נכסים על מנת לרכוש את התרופות הללו. תרופות אלו יכלו להיות שלהם במחיר מוזל מאוד לו רק רכשו פוליסת ביטוח בריאות פרטי.
   
 2. כיסוי חלקי –
  כאשר מדובר בטיפולים כמו השתלות וכדומה – פעמים רבות אין לנו את האפשרות לקבל את הטיפול מציל החיים רק בגלל שיקולים כמו תורים ארוכים מידי או במקרים מחלות שונות הפוגעות אמנם מאוד באיכות החיים אך הן אינן נחשבות כמסכנות חיים. הביטוחים הפרטיים מציעים כיסוי במחיר של כ 100,000 דולר ובמקרים של השתלה לעיתים אין כל הגבלת תקציב.
   
 3. בחירת מנתח –
  מבוטח במסגרת ביטוח בריאות פרטי יכול לבחור לו בעת הצורך את בית החולים וגם את הרופא מבלי להיות תלוי כלל בקופת החולים אליה הוא משתייך. גם המנתחים יעדיפו לטפל בחולים אשר להם ביטוח בריאות פרטי היות ומדובר בעסקה הרבה יותר משתלמת עבורם.
   
 4. זמינות –
  בביטוחי הבריאות הכלליים נדרש זמן המתנה גבוה של עד 60 יום בדרך כלל לקבלת מענה רפואי כמו תור לניתוח וכדומה. הביטוחים הפרטיים מבטיחים מענה זמין ואף מידי והם קובעים מועדי ניתוח מקוצרים.

ביטוח דירה – הביטוח שמעניק שקט נפשי
מלבד ביטוח בריאות פרטי, מומלץ מאוד להשקיע גם בפוליסה לביטוח דירה. אף אחד מאתנו אינו מוגן מפני נזקים העלולים לקרות בדירה כמו שריפות, הצפות, נזקי צנרת, נזקים שנעשו בזדון וכו' . ביטוח דירה וביטוח תכולת הדירה עשויים להעניק לנו שקט נפשי כאשר אנחנו יודעים כי בכל מקרה יהיה לנו כתובת אשר אליה נוכל לפנות כדי לקבל את כל מה שאיבדנו. אין ספק כי במקרים אשר בהם הרכוש שלנו ירד לטמיון יוכל הביטוח הזה להציל אותנו ולהשיב לנו את כל הרכוש שלנו.

בלבלנו אתכם? אתם רוצים לקבל יותר פרטים על אודות ביטוח בריאות או ביטוח דירה? מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים - היועץ הפנסיוני יעשה לכם סדר בכל הנושאים. יסביר לכם על אודות ביטוח דירה הראל, ביטוח בריאות הראל, ויכוון אתכם למה שהכי טוב עבורכם! 
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז