בדיקת קופות גמל


כמעט אף אחד מאתנו אינו נמצא במהלך כל החיים באותו מקום. אנחנו מחליפים עבודות, אנחנו עוברים דירות ומסתבר שתוך כדי אנחנו גם 'מאבדים' קופות גמל או פנסיה. כך למשל – מי באמת זוכר שכאשר עבד בתור סטודנט הפריש עבורו המעסיק דמי פנסיה? האמת שזה לא רק זה. לעיתים נמצאים כספים בקופות גמל ופנסיה של קרובי משפחה שלנו שנפטרו וכאשר חולקה הירושה לא ידענו מה עוד מחכה לנו בכל אותם קרנות. בדיקת קופות גמל על ידי מומחים בתחום יאפשרו לנו למצוא את כל אותם הכספים האבודים השייכים לנו. נשמע חלום? זה עשוי להתגשם.

בדיקת קופות גמל – אז איפה נמצא הכסף?
איתור הכספים זהו רק השלב הראשון בכל הסיפור. לאחר שנעבור את התהליך של בדיקת קופות גמל, בדיקת פנסיה או בדיקת קרן השתלמות ישנו סיכוי שנגלה כי דמי הניהול הנגבים מאתנו הינם גבוהים במיוחד והם נוגסים באופן נדיב מאוד בכספים שלנו. מה שאומר שלא ממש נשאר לנו שם הרבה לאחר ההפרשה המכובדת של דמי הניהול הללו.

למה זה בעצם כך? המערכות השונות השומרות עבורנו על קופות הגמל והפנסיה אמורות בכל מקרה לגבות דמי ניהול רק שבדרך כלל אנחנו עוקבים אחריהם ומוודאים כי אנחנו הפקדנו את כספינו בידיים הכי טובות עבורנו מה שאומר שהם לא ממש יכולים לאפשר לעצמם להשתולל עם דמי הניהול. אך כאשר מדובר בחשבונות אבודים ששכחנו לגמרי מקיומן הרי שם זוהי ההזדמנות הטובה של כל אותם קרנות נאמנות לנגוס וליטול דמי ניהול מוגזמים. לעיתים יהיו דמי הניהול גבוהים מהתשואה המובטחת! 
 

כדי לעשות סדר בדברים – דבר ראשון עלינו לנסות לאתר את כל אותם כספים שהופרשו עבורנו רק לאחר שעשינו את זה נוכל לסדר את הנכסים שלנו במקומות המתאימים לנו. בחירת קרן השתלמות תיעשה מתוך שימת לב והיכרות טובה עם השוק הפנסיוני זאת לאחר שניוועץ עם יועץ פנסיוני שידע לכוון אותנו אל הכיוון הכי נכון עבורנו.
 

בדיקת קופות גמל, בדיקת פנסיה, בדיקת קרן השתלמות – איך בודקים את כל אותם דברים?
אז הבנו שייתכן ואנחנו עשירים מופלגים רק שאנחנו לא ממש יודעים היכן טמון לו כל העושר שלנו. איך נאתר את הרכוש שלנו?
 
  • חסכונות פנסיוניים – אם מדובר בחסכונות שאינם פעילים – אותם נוכל לאתר על ידי מנוע לחיפוש מיוחד למטרה זו. רשות שוק ההון הקים את מנוע החיפוש הזה אשר בעזרתו ניתן לאתר כספים אלו.
  • המסלקה הפנסיונית – היא תעניק לנו ידע תמורת תשלום.
  • מגוון פתרונות פיננסים ופנסיונים – הכתובת שלכם בכל מה שקשור לנושא של בדיקת נכסים פנסיוניים, הוזלה של דמי הניהול, בחירת קרן השתלמות ועוד.
אז במקום לבזבז כסף מיותר – פנו אל מגוון פתרונות פיננסים ופנסיונים. הכסף שלכם יעשה הרבה יותר!
 

לקבלת הצעה אטרקטיבית,
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

רוצים לדעת איך לתכנן את הפרישה שלכם?
חייגו 072-33-80-446 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם:
מגוון פתרונות פיננסיים ופנסיונים
072-33-80-446 | ​alfredgabay56@gmail.com | רחוב אלברט שווייצר 56, חיפה
   פתיחת קופות גמל במסגרת תיקון 190       הפרשות לקרן פנסיה       הלוואות מקופות גמל       יועץ ביטוח       יועץ פנסיוני במרכז       פנסיה לעצמאים   
   בדיקת קופות גמל       השוואת קופות גמל       השוואת קרנות פנסיה       ביטוח דירה       ביטוח בריאות       ייעוץ פנסיוני במרכז